Текшерилди

С.Шарипов мектебинин алды.

09:48 Mar 17 2016 Масалиева көчөсү С.Шарипов мектеби

С.Шарипов мектебинин алды. С.Шарипов мектебинин алды. С.Шарипов мектебинин алды.
Ош шардык жолдор башкармалыгы сиздерден келген кайрылуу катыныздарга томондокулорду билдирет: Катта корсотулгон маселе боюнча Башкармалык тарабынан атайын адистер жеринен барып, карап чыгып 2016-жылдын иш планында аткарылаарын билдирет.
____________________________________________________________________________________________

Масалиева чоң көчөдө С.Шарипов мектебинин алдындагы,адамдар өтүүчү зебранын аягы,латоко барып такалат.Окуучулар жана бала бакчага келген балдар жолдо жүрүүгө ыңгайсыз.Тийштүү жетекчилер жеринен карап.Ремонттоо ишин көзөмөлгө алып берсеңиздер.Сүрөттөр тиркелет.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
18 + 10 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms