Текшерилди

Масалиев Чоң көчө

21:19 Mar 11 2016 Масалиева чоң көчө

Ош шардык жолдор башкармалыгы сиздерден келген кайрылуу катыныздарга томондокулорду билдирет: Катта корсотулгон маселе боюнча Башкармалык тарабынан жана ЖККБ нын (ГАИ) атайын адистери жеринен барып карап чыгып, томондогу жерге светофор орнотуу жол эрежелеринин шартына туура келбегендигин аныкташты. Ал эми зебра жол сызыгын сызуу боюнча 2016-жылдын иш планынын негизинде аткарылаарын маалымдайт.
______________________________________________________________________________________________

№7 Алымбек-Датка аймактын жашоочуларынан кайрылуу. Масалиева №16 16а 18 18а көп кабаттуу үйлорго,авто унаалар менен кирүү абдан татаал.Масалиева чоң көчөгө светофор жана зебра коюу керек. Бул иш чараны көзөмөлгө алып берүүңүздөргө терең ишенебиз.Сүрөттөр тиркелет


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
15 + 10 =

Кошумча билдирүүлөр

Джим кочосу 5-3а коп кабаттуу уйлордун

10:18 Apr 11, 2018

Джим 5-3а, 0.15 Kms

Жолгун иттер

11:09 Mar 23, 2016

Салиева №66 Джим №8, 0.18 Kms

С.Шарипов мектебинин алды

11:40 Mar 19, 2016

Масалиева көчөсү С.Шарипов мектебинин алды, 0.18 Kms

Водители нелегальных такси в Карасуу обнаглели!

22:06 May 12, 2017

Улица Масалиева, пересечение с улицой А. Навои, ориентир 3-баня и бывш. гор. суд, 0.2 Kms