Текшерилди

Масалиева көчөсүндө жашыл бак-дарактар жок

22:49 Mar 4 2016 Масалиева чоң көчө

Масалиева көчөсүндө жашыл бак-дарактар жок Масалиева көчөсүндө жашыл бак-дарактар жок Масалиева көчөсүндө жашыл бак-дарактар жок
Урматтуу №7 Алымбек-Датка аймагында жашаган жашоочулар!
Масалиев көчөсүндө учурда көрктөндүрүү иштери кызуу жүрүүдө.сүрөттөр тиркелет.
Ал эми сиздер айтып жаткан №16а үйүнүн тушундагы жол жээктерине да жакынкы күндөрдө бадал көчөттөрү отургузулуусу пландалууда.

__________________________________________________________________________





№7 Алымбек-Датка аймагында жашаган жашоочулардын атынан кайрылуу. Масалиева көчөсүндө №16а үйүнө кире бериште.Кыргызстан кафесинин алдында эч кандай бак-дарак арчалар отургузулган эмес.Жол жээги бир-топ эле жупуну көрүнөт. Көйгөйдү кайдыгер калтырбайт деп сиздерге терең ишенебиз.Сүрөттөр тиркелет.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
17 + 8 =

Кошумча билдирүүлөр

плохие тротувары

18:09 Mar 01, 2017

пр. Масалиева, 0.03 Kms

плохие тротувары

13:30 Feb 10, 2017

пр. А.Масалиева, 0.03 Kms

Лежачий полицейский

14:10 Feb 10, 2016

г.Ош, между ул.Зайнабетдинова и Карасуйская, 0.2 Kms

Авто стоянка

12:53 Aug 04, 2017

Масалиева, 0.26 Kms

Мусорный ящик на обочине дороги

13:03 Sep 14, 2018

ул. карасуйская 8 и 10 на обочине дороги, 0.28 Kms