Текшерилди

Жаны Телман кочосундо жарыктык жок

10:26 Dec 17 2015 Новый Телман кочосу

Урматтуу Жаны Телман кочосунун тургундары, Сизден келген арызга "Шаарсвет" ишканасы томондогучо баяндама берет. Жаны Телман кочосу 2016-жылкы кочолорду жарыктандыруу иш-планында каралган эмес. Жогорудагы кочо 2018-жылга чейинки Ош шаарынын онугуу программасында карала тургандыгын билдирет.

------------------------------------------------

Саламатсыздарбы, биздин Жаны Телман кочосундо жарыктык жок. Биздин балдар мектеп эрте менен жана кечинде баргандан кыйналып жатышат. Карылар кочодо жургондо кыйналып жатышат. Сиздерди, ушул кочодо освещение кылып беруунуздорду суранабыз.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
13 + 7 =

Кошумча билдирүүлөр

Что-то горит и воняет, дышать невозможно

17:33 Jul 17, 2017

ул. Курманжан-Датка пересекает ул. А.Навои, 0.25 Kms

Установка уличного освещения на улице Правда города Ош

21:12 Dec 28, 2016

город Ош, улица Правды, 0.46 Kms

Ойноо клубдардан койгой

11:18 Apr 13, 2016

Курманжан-Датка 266, 0.7 Kms

Тугонгус пробка

22:04 Feb 23, 2017

Раимбеков/Карасуу кочолордун кесилиши(базар), 0.71 Kms

Мекткп алдындагы ступенка

14:19 Feb 19, 2016

Раимбекова Ош көчөсүнүн алды, 0.74 Kms