Текшерилди

Ош тазалыкка кайрылуу.

17:09 Apr 27 2021 ОШ Ишматова 4

Ош-тазалык ишканасынан жооп: Бул маселе боюнча Ош-Тазалык ишканасынын тиешелуу адистери жеринен барып, жолугуп суйлошуп келишти. Кайрылууда корсотулгондой, таштандылар 3 айдан бери алынбай
эмес эле убагында алынып жаткандыгы белгилуу
болду. Бул адам туура эмес маалымат бергендиги аныкталып, ал учун кечирим сурады. (Атайын видеосу да бар)





Мен южныйдагы замено масло да иштейм. 3 Айдан бери мусорду алып кетген жок. Акчасыны Эрин кундон алып кетет. Сураныч конул буруп коюнуздар!
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
13 + 4 =

Кошумча билдирүүлөр

подключение к электросети дома

15:02 Jul 11, 2019

г.Ош пр.Масалиева-2, 0 Kms

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms