Текшерилди

ямочный ремонт

09:42 Apr 26 2021 Школа Кирова и обл суд

2021-жыл ичинде Курманжан-Датка жана Ленина кочосундо жолдор план негизинде ондолот.
________________________________
Ош шаарынын Курманжан-Датка жана Ленина кочосундо жолдор чогуп кеткен, эмне себептен карашпайт??? канча деген машиналардын донголоктору жарылып, силер толоп бересинерби? тезиреек ондобойсунарбы биринчи очередь ошону
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
17 + 1 =

Кошумча билдирүүлөр

подключение к электросети дома

15:02 Jul 11, 2019

г.Ош пр.Масалиева-2, 0 Kms

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms