Текшерилбеген

Тротуар детская площадка

06:42 Feb 4 2021 Ул.раимбекова

Саламатсызбы мен ул. Жолдошбек Раимбеков 3то жашайм
1-суроом уйдун алдында иштетилбеген эле гараждар бар балдар ойногону детский площадка жок уйдун алды польный эле машина коюп коюшат ещё базарга келген чоочун адамдар деле бул жакты парковка кылып алышкан ошого чара коруп детский площадка куруп гараждарды алдыртып бере аласыздарбы
2-кайрылуум ушул зайнабидинова районунда эч норм тротуар жок бар жок ылай балдар менен чыгып баса албайбыз тротуардан бери базар кылып алышкан ошону да карап койсонуздап
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
15 + 8 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms