Текшерилди

Маршрут маселеси

09:00 Jan 14 2021 Фуркат аймагы

Саламатсыздарбы, амансыздарбы, ишиниздерге ийгилик. Биз Карасуу районунун Шарк айыл өкмөтүнүн Фуркат айылын жашайбыз, бирок шаарда иштейбиз жана балдарыбыз шаар мектебтеринде окушат. Балдар таңкы 8ге мектебине барып калыш керек, дал ушул убактарда 121- маршрут атайын жумушка чыгышпай коюшат, окуучулар көп чыккан маал деп, балдар белгиленген акчаны төлөшөт. Саар 7:15тен 7:45ке чейин бир дагы 121 келген жок, аран дегенде райондор аралык каттамдардым бирине салып жатабыз, андан шаарда дагы башка маршрутка которулушат балдар. Сиздерден сураныч ушул убактарда чоң адамдар деле жумушка көп чыгышат, таңкы 7ден 7:40тарга чейин 121-маршруттун каттымын көзөмөлдөп берсениздер. Бул акыбал күндө кайталанып келет, жылдар бою...
Жооп: Сиздин кайрылуунуз боюнча №121-каттамдын жетекчилигине эрте менен саат 7:00дон кечиктирбей кичиавтобустарды 8-10 минут интервал менен жургузуу боюнча эскертилди. Мындан ары ал каттамдын оз убагында журуусу биздин адистер тарабынан козомолго алынаарын билдиребиз.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
10 + 3 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms