Текшерилди

Машрутка

19:11 Nov 22 2020 Ош жапалак

Саламатсыздарбы!Биз жапалак айылынын орокесинен кайрылып жатабыз бизге машрутканы карап берсениздер. 153 жок каттабай койуштат,эртеменен пайда болот кийин жок болупкетишет .ташиева кочосуно такыр кирбей койушту мееркан айылынан жаны асвалт басылган ошол жакменен кетип калышат.
Жооп:Урматтуу Жапалак а/а башкармалыгынын Орке айылынын Ташиев кочосунун тургундары. Сиздердин кайрылуунуздар боюнча 2020-жылдын 25-ноябрь куну Ош шаардык жургунчулорду ташуу агенттигинин адистери тарабынан жеринде барып иликтенип, бугунку куну №153-каттамды жандандыруу боюнча иш-чаралар мэрияга сунушталды.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
19 + 8 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms