Текшерилди

светофор и мусор

00:03 Nov 17 2020 Ош ул.Шакирова

светофор и мусор светофор и мусор светофор и мусор светофор и мусор светофор и мусор светофор и мусор светофор и мусор светофор и мусор
Здравствуйте, нужен светофор по улице Шакирова, на пересечении улицы где горбаня. А также по ул.Шакирова возле задней стороны военной части на территории остановки лежит мусор (разбитый унитаз, медицинские маски, мертвая курица и др.). Фото приложено к сообщению.


Ош-Тазалык ишканасынан жооп: Сиз айткан жердеги таштандылар алынып салынды. Негизи бул жердеги таштандыларды ошол аймакта эле жашаган жашоочулар таштап, булгап атышат. Оздорунун жашоосу учун ал жерди булгабай, таза жашаса болмок. Бул жердеги контейнер жакында эле коюлду. Эми тосмолонуп, заманбап ыкмада коюлат.


Мүмкүнчүлүктөр
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
15 + 1 =

Кошумча билдирүүлөр

Упал дорожный знак

20:26 Apr 17, 2018

пр. Масалиева, 0.1 Kms

суу чыкпайт

13:14 Apr 12, 2016

ул. Ленинградский 75, 0.11 Kms

Кыштын суук кунундо суусуз калдык

18:53 Dec 15, 2017

пр. Масалиева дом 98 кв. 47, 0.13 Kms

Кыштын суук кунундо суусуз калдык

18:53 Dec 15, 2017

пр. Масалиева дом 98 кв. 47, 0.13 Kms

свет жок

20:33 Jan 04, 2018

Тилеке Баатыр, 0.17 Kms