Текшерилбеген

жеке менчик жердин чекарасын тактоо жана темир тосмону орноткону мыйзамдуу же мыйзамсыз экендигин аныктоо

09:56 Nov 13 2020 Ош шаары Н.Исанов/С. Вахапова кочолорунун кесилишинде

жеке менчик жердин чекарасын тактоо жана темир тосмону орноткону мыйзамдуу же мыйзамсыз экендигин аныктоо
Мен балык улоону жакшы кором, Ош шаарынын Н.Исанов/С.Вахапова кочолорунун кесилишинде Ак-Буура дарыясында балык кармап келем. Аталган даректе дарыянын жээгинде таяныч дубалы бар, биз балыкчылар ошол таяныч дубалда туруп балык кармаганды жакшы коробуз. Ошол таяныч дубалдын жанында жер тилке бар б.а. дарыянын жээгинде жер тилке бар, ал жердин ээси балыкты ал таяныч дубалда кармабагыла бул жер менин жерим деп темир тосмолорду коюп бизге такыр мумкунчулук бербей койду. Сиздерден сураныч, Исанова кочосу 58а уйдун жеке менчик жер тилкесин тактап, аныктап, ошол уйдун ээси таяныч дубалды кошуп тосуп алган темир тосмону мыйзамдуу же мыйзамсыз экендигин аныктап, мыйзамсыз болуп корутунду же чечим чыкса алдырып салуунуздарды суранат элем. Урматтоо менен Кулубаев Т.А.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
16 + 6 =

Кошумча билдирүүлөр

когда будут нормальные дороги?

13:02 Dec 27, 2017

От Резиденции До Городского Род Дома, 0.5 Kms

На юго востоке нету зон отдыха

16:06 Mar 03, 2016

Юго восток, ул Петрова, 0.55 Kms

Исанова 17А - асфальтоо керек

11:44 Dec 16, 2015

улица Исанова 17А, 0.59 Kms

Арыз

00:16 May 07, 2016

Ош, им. Боконбаева #5, 0.61 Kms

Жаштык ордо эс алуу жайы жашоочулардын тынчын алууда

14:01 May 28, 2017

Исанов кочосу Жаштык Ордо, 0.62 Kms