Текшерилди

Жол Эрежелери

19:45 Sep 12 2020 Р. Абдыкадыров кочосу, 26 уйдун алды

Жол Эрежелери
Жооп тиркемеде.

____________________________________
Автоунаа жургунчулору светофорду кызыл тусуно карабастан, кете беришет! Жол эрежелерине маани беришпейт. Ошондой эле светофор озу эски, жарык тустору анча корунбой, кобунчо кундузу. Дайыма бузулуп турат! Коопсуздук учун ондоону суранабыз!
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
18 + 3 =

Кошумча билдирүүлөр

Жол эрежелери

19:40 Sep 13, 2020

Толойкон кичи району, 26 уйдун алды, 0 Kms

Иттер көбөудү!

22:02 Jul 26, 2018

Анар 18, 0.05 Kms

Иттер

19:24 Apr 28, 2020

Анар жана Толойкон микрорайондору, 0.06 Kms

Иттер көбөйдү!

22:16 Jul 26, 2018

мкр Анар, 0.06 Kms

Тротуар

20:13 Mar 10, 2020

Р. Абдыкадыров кочосу, 0.07 Kms