Текшерилди

Суу

17:59 Jul 22 2020 ул. Мамытова

Сиздин кайрылууңуз боюнча тѳмѳндѳгүлѳрдү маалымдайт.
Курулган таза суу түтүктѳрү жана кампасы (резервуар) «Ошшаарсууканал» муниципалдык ишканасынын балансында эмес жана бүгүнкү күндѳ тейлѳѳ иштерин аткарбайт.
_________________________________________________________________________

Ассалоому аллейкум! Толойкондогу Дача участогу шаарга карап тургандыктан суугат суу же иче турган таза суу жок, былтыр кампа курулуп Дача участогундагы 4 кочого таза суу кирбей калып Мэрибиз быйыл киргизебиз деген, ушул маселе чечилеби, чечилбей турган болсо жооп берип койсонуздар жакшы болот эле суу сактагыч колодец курсакбы уй ичине же жокбу баш катып отурат лишний расход кылып албайлы деп.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
15 + 2 =

Кошумча билдирүүлөр

Таза суу маселеси

19:38 Jan 11, 2018

Озгур, 1.65 Kms

Таза Суу маселеси

18:42 Sep 19, 2017

г. Ош с. Озгур, 1.68 Kms

Монтерлор мыйзамсыз электр энергиясын узуп кетишти.

21:26 Aug 11, 2017

Ош шаары, Т. Ражапов коч. #63 уй., 1.83 Kms

про дороги

12:39 Jul 22, 2017

ул. Ишматова, 1.86 Kms

Таза суу

21:02 Jan 08, 2018

Озгур айылы, 2.03 Kms