Текшерилди

Суу

17:59 Jul 22 2020 Ж.Мамытов

Сиздин кайрылууңуз боюнча тѳмѳндѳгүлѳрдү маалымдайт.
Курулган таза суу түтүктѳрү жана кампасы (резервуар) «Ошшаарсууканал» муниципалдык ишканасынын балансында эмес жана бүгүнкү күндѳ тейлѳѳ иштерин аткарбайт.
_________________________________________________________________________________

Ассалоому аллейкум! Толойкондогу Дача участогу шаарга карап тургандыктан суугат суу же иче турган таза суу жок, былтыр кампа курулуп Дача участогундагы 4 кочого таза суу кирбей калып Мэрибиз быйыл киргизебиз деген, ушул маселе чечилеби, чечилбей турган болсо жооп берип койсонуздар жакшы болот эле суу сактагыч колодец курсакбы уй ичине же жокбу баш катып отурат лишний расход кылып албайлы деп.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
16 + 7 =

Кошумча билдирүүлөр

Потоп на Ж.Раимбекова 5

18:01 Apr 13, 2017

Ж.Раимбекова 5, 0 Kms

лежачие полицейские

15:59 May 26, 2017

Исанова 35, 0 Kms

отсутсвие газа

12:27 Aug 25, 2017

Шакирова 8/78-88, 0 Kms

Биз - кыргызбыз!

01:39 Sep 17, 2017

Ош мэриясы, 0 Kms

нарушение правила пдд

18:53 Oct 06, 2017

городская больница, 0 Kms