Текшерилди

Эшикте жургон иттер

16:17 Mar 2 2016 СМУТТ

"Ош-Тазалык" ишканасынан жооп: Сиздин кайрылуунуз боюнча Ош-Тазалык ишканасынын мергенчиси бул аймактарга барып, жолбун иттерди жок кылуу аракеттерин корду. Мурда Ош шаардык ички иштер башкармалыгынын уруксаты менен эрте мененки саат 05:00 дон 09:00 го чейин атыт жаткан болсо, эми бул график тиешелуу органдар тарабынан оозеки турундо уруксат алынып, саат 11:00 го чейин жылдырылды. Акыркы он кундун аралыгында 20 дан ашык кочоо иттери атылды. Сиздердин аймак ишкана жетекчилиги тарабынан ар дайым козомолдо. Мумкун болсо жумуш убактыларында ит атаарга туз чалып, байланышып, кайрылсаныз да болот. 0555 71 53 79 Олег.














Саламатсынарбы Ош - Тазалык ишканасынын жетекчилиги. Мен Подгорный Смутт районунан жазып жатам. Биздин райондо кочодо жургон иттер акыркы мезгилде кобойуп кетти. СМУТТ 74 уй, 94, 96, 98, 100. Андан нары Бирлешкен айылы, Кыргызстан айылы, Кенеш.

Кеч эшике чыга албайсын. Азыр жаз келип, эшике чыгып басып, же эрте менен кочодо чургагын келет, спорт менен алектенип. Бирок, февраль айынын аягында жолдун бою менен кенеш тарапка чуркай коеюн деп, иттерге таланып кетейин дедим. Биздин райондо да кочодо жургон иттерди атуу боюнча иш чараларды откоруп беруунуздорду суранабыз.

Жана кайсы кунго кыла турган датасын тактап айтып койсонуздар жакшы болмок.

Конул бурганыныздар учун рахмат.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
Медер (Mar 2 2017)
Иттерди атпай эле тутуп, башка жака алпарып камап бакса болбойбу? Алардын да жаны барго
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
18 + 7 =

Кошумча билдирүүлөр

Детская площадка

21:02 Apr 14, 2017

мкр. Кулатов, дома 23,24,26, 2.9 Kms

Детская площадка

21:24 Apr 14, 2017

мкр. Кулатов, дома 23, 24 и 26, 2.91 Kms

Маршрутка 128

12:47 Feb 14, 2017

Западный, 2.93 Kms

Мыйзамсыз курулуш

16:02 Aug 13, 2016

Кыргызстан, Ош, 3.12 Kms