Текшерилди

Маиге берчу суроо эле бирок жолдор башкармалыгы жооп бере алар бекен

16:13 Mar 2 2016 Мэрия

Жолдор башкармалыгы сиздерден келген кайрылуу катыныздарды карап чыгып томондокулорду билдирет:
Жогоруда корсотулгон маселе боюнча тиешелуу компитенттуу органдар тарбынан каралат, андыктан ЖККБ (ГАИ) кызматына кайрылсаныздар болот.
_____________________________________________________________________________________________

Урматтуу мэриянын окулдору. рахмат ушундай карта ачып койгонунарга. уйдон отуруп койгойлорду айтып калдык жакшы бирок тиешелуу кызмттар баягыдай эле чабалдыгын корсотуп начар жооп берип жатышат. менин суроом мэриянын капталынлагы паркта дайыма машина токтотуп коюшат хонда 6277 оа номерлуу машина брусчаткаларды басытырып парковка кылат. ушуну кантип маи корбосу? же машинасын жол жээгине койсо бир нерсе болобу? ушуга жооп алып берип конуздар
Аныктык: UP DOWN 0
Пикирлер
Сыймык (Jul 26 2019)
В категория менен хундай портер айдасам болобу портердин дагы категориясы В
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
11 + 4 =

Кошумча билдирүүлөр

жылуулук боюнча

17:23 Jan 22, 2016

ош. Мушкетова 7, 0 Kms

Көчөнү жарыктандыруу эрте менен тез эле өчүп калат

10:09 Jan 14, 2016

все центральные улицы, 0 Kms

отопление

10:23 Jan 23, 2016

Ош Тюлейкен 26, 0 Kms

#143- маршруттук каттамынын Актилек кичи району боюнча

11:41 Feb 05, 2016

ош шаары, актилек кичирайону, 0 Kms

ош ноокат жолуна зебра керек

12:36 Feb 05, 2016

город ош ош ноокат жолу, 0 Kms