Текшерилди

Исанова 17А - асфальтоо керек

11:44 Dec 16 2015 улица Исанова 17А

Жолдор башкармалыгы сиздин кайрылуу катынызды карап чыгып, томондокулорду билдирет:
Ош шаарынын ички жолдорун асфальтоого, акча каражаттын тартыштыгына байланыштуу 2016-жылдын бюджетинен акча каражаты каралган жок.2017-жылдын бюджетине сунушталат.

__________________________________________________


Курманжан Датка аймактактык кенеште, Исанова 17 А уйдун алдында асфальтоо керек, себеби, жашшочулар туну куну буттары чункурга тушуп, кыйналып жатабыз.
Аныктык: UP DOWN 0
Пикир калтырыңыз
Ысым:
E-mail:
Пикирлер:
Коргоочу код:
18 + 1 =

Кошумча билдирүүлөр

Благотворительность

20:21 Mar 25, 2020

г.Ош, ул. Т.Салиева 91, 0.17 Kms

На юго востоке нету зон отдыха

16:06 Mar 03, 2016

Юго восток, ул Петрова, 0.26 Kms

Арыз

00:16 May 07, 2016

Ош, им. Боконбаева #5, 0.63 Kms

мусор

06:51 Aug 17, 2018

мкр.Курманжан Датка, ул.Тутовая, ул.Беш Кепе, 0.68 Kms

Жаштык ордо эс алуу жайы жашоочулардын тынчын алууда

14:01 May 28, 2017

Исанов кочосу Жаштык Ордо, 0.84 Kms