Билдирүүлөр с Dec 16, 2015 до Nov 12, 2018 Дата диапазонун өзгөртүү

Же датанын өзүңүзчө диапазонун тандаңыз:

...дан: ...га: Кеттик!
1-10 of 26 Билдирүүлөр

Светофор качан жакшы иштейт 1 Текшерилди

11:43 Nov 02, 2018

Масалиев проспектисиндеги (Коронанын жанындагы)жолдн эки четиндеги 2 светофор эки бөлөк убакытта иштейт. Жолдун жогору жагында жогорку окуу... Көп маалымат » « Аз маалымат

А. Масалиев проспектиси

Светофор 0 Текшерилди

10:10 Aug 30, 2018

Саламатсынарбы . Навои Курманжан Датка кесилишине качан кошумча светофор коесунар . Араванский жакка бурулуш ото кыйын болуп жатат.Анысы аз... Көп маалымат » « Аз маалымат

Навои Курманжан Датка кесилиши

Высокий уровень ДТП на ул.Абдыкадырова 1 Текшерилди

14:19 Aug 09, 2018

Спасибо за ваше обращение. Согласно нормам СНиП установить светофор в данном месте не представляется возможным. Более подробный ответ в приложении.... Көп маалымат » « Аз маалымат

г.Ош ул.Абдыкадырова

туура эмес автопарковка 1 Текшерилди

19:11 May 30, 2018

Жооп тиркемеде _________________________________ Ош шаарынын Кулатов кичи шаарчасында Араван багытындагы жолдун боюнда таксилер туруп алышып... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ош обл.микрорайон Кулатов

вопрос 0 Текшерилди

17:51 May 22, 2018

Согласно Вашего обращения, по информации ОБДД города Ош, на пересечение данных улиц будет направлена наряд ОБДД, которые ежедневно будут осуществлять... Көп маалымат » « Аз маалымат

город Ош Наукатский подьем , пересечение Наукатская и Санкт Петербург ская

жалоба 0 Текшерилди

11:20 Apr 04, 2018

по ул.Моминова начиная с пересечения ул.Абдыкадырова и ул.Ферганская исчез знак об одностоооннем движении СОЗДАЕТСЯ аварийно опасная ситуация,... Көп маалымат » « Аз маалымат

г.Ош ул Моминова

Ош ш. Масалиев пр. 65-уйдун БиМ факультетинин тушундагы жашоочуларынын кайрылуусу 0 Текшерилди

11:40 Mar 02, 2018

Ответ на ваше обращение в приложении. ______________________________________________ Ош ш. Масалиев по.65 уйдун (БИМ факультетинин) тушундагы... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ош, Масалиев пр. 65

жалоба 2 Текшерилди

18:09 Jan 08, 2018

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз: Ош шаарынын мэриясынын жолдор... Көп маалымат » « Аз маалымат

город Ош.пересечение улиц Ферганская, Моминова,Абдыкадырова. ориентир Гор Архив

1-10 of 26 Билдирүүлөр

Билдирүү чыпкасы

Таштап салуу Категория

Таштап салуу Жайгашкан орду

Таштап салуу Булак

Таштап салуу Мазмуну

...кармап турган билдирүүнү көрсөтүү…

Таштап салуу Аныктык

Таштап салуу Башка талаалар

Бардык билдирүүлөр Орточо билдирүүлөр/күн % Текшерилди
635 0.6 96.69%