Билдирүүлөр с Dec 16, 2015 до Aug 12, 2017 Дата диапазонун өзгөртүү

Же датанын өзүңүзчө диапазонун тандаңыз:

...дан: ...га: Кеттик!
1-10 of 20 Билдирүүлөр

тратуар 9 Текшерилди

00:39 Aug 04, 2017

Ош шаардык жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук кайрылуу катыныздарды карап чыгып, томонкулорду маалымдайт: Ош шаарынын Урицкий... Көп маалымат » « Аз маалымат

мкр Черемушки, улица Урицкого

Таза суу беруу токтотулат

Категориялар

Ош шаарынын мэриясынын муниципалдык менчик башкармалыгы №1 Үй-бүлөлүк дарыгерлер борбору (ҮДБ) «Ошшаарсууканал» муниципалдык ишканасы Ош шаардык шаар куруу жана архитектура башкармалыгы Ооруларды алдын алуу жана мамлекеттик санитардык-эпидемологиялык көзөмөлдөө борбору Райондук электр тармактар ишканасы (РЭС) Ош шаардык жолдор башкармалыгы Экология жана техникалык коопсуздук боюнча мамлекеттик инспекциясы Ош ШИИБгы боюнча Патрулдук милиция болуму «Оштогу көрктөндүрүү жана жашылдандыруу чарба комбинаты» муниципалдык ишканасы Ветеринардык жана фитосанитардык коопсуздук боюнча инспекциясы Ош шаарынын мэриясы Ош шаардык жылуулук электр борбору Ош шаардык жүргүнчүлөрдү ташуу агенттиги Жеке турак жай, жер пайдалануу жана турак жай маселелери боюнча департаменти Энергосбыт Ош шаардык билим берүү башкармалыгы Жылуулук камсыздоо муниципалдык мекемеси ОЭСП "Горсвет" Ош шаарынын мэриясынын капиталдык курулуш башкармалыгы Ош шаардык турак-жай коммуналдык башкармалыгы Ош шаардык ишменен камсыз кылуууга көмөктөшүү башкармалыгы «Ош- Тазалык» атайын адистештирилген муниципалдык ишканасы Ош шаардык автотоктомдор, автокоюу жана автогараждар дирекциясы Ош шаардык ички иштер башкармалыгы Ош шаардык муниципалдык автотранспорт мекемеси Ош шаардык жерге жайгаштыруу жана кыймылсыз мулкко укуктарды каттоо башкармалыгы

Таза суу беруу токтотулат 0 Текшерилди

16:01 Apr 25, 2017

Жазгы профилактикалык ремонттоо иштерине байланыштуу 2017-жылдын 25-апрель саат 24:00 дөн баштап, 27-апрель саат 24:00 гө чейин Ош шаарынын... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ош шаары

Кочот эгуу 0 Текшерилди

21:02 Mar 21, 2017

Авиагородокто жаны курулган жолдун боюна кочоттор ушул жазда тигилеби? ____________________________________________________________ Урматтуу... Көп маалымат » « Аз маалымат

Авиагородок

Дарак жана арча маселеси 0 Текшерилди

20:54 Mar 21, 2017

Манас комплексинен баштап Ош Аэропортуна чейин жолдун эки тарабындагы арча жана дарактарды тикенек жана чырмооктор басып калган. Эгер алар тазаланбаса... Көп маалымат » « Аз маалымат

Комплекс Манас(айлампа)-Аэропорт

плохие тротувары 0 Текшерилди

18:09 Mar 01, 2017

Ош шаардык жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук кайрылуу катыныздарды карап чыгып, томонкулорду маалымдайт: Катта корсотулгондой... Көп маалымат » « Аз маалымат

пр. Масалиева

плохие тротувары 0 Текшерилди

13:30 Feb 10, 2017

добрый день! По пр. Масалиева у магазина Анкара не возможно пройти в дождливую погоду нет тротуара или тротуар заполнен водой! Приходится обходить... Көп маалымат » « Аз маалымат

пр. А.Масалиева

Большие деревья возле этажных жилых домов 1 Текшерилди

10:12 Nov 02, 2016

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, около нашего панельного 4х этажного дома растёт несколько старых, наполовину сухих деревьев. Они во время... Көп маалымат » « Аз маалымат

Курманджан Датка 278

мусор вдоль канала Ак- Буура 0 Текшерилди

09:44 Oct 18, 2016

Жители улицы Аношина выбрасывают мусор прямо в канал Ак-Буура (конец ул.Раимбекова), кроме этого все канализационные выбросы текут в этот канал,... Көп маалымат » « Аз маалымат

г.Ош ул.Аношина, дома за пожарной частью

1-10 of 20 Билдирүүлөр

Билдирүү чыпкасы

Таштап салуу Категория

Таштап салуу Жайгашкан орду

Таштап салуу Булак

Таштап салуу Мазмуну

...кармап турган билдирүүнү көрсөтүү…

Таштап салуу Аныктык

Таштап салуу Башка талаалар

Бардык билдирүүлөр Орточо билдирүүлөр/күн % Текшерилди
347 0.57 93.08%