Билдирүүлөр с Dec 16, 2015 до Jan 19, 2018 Дата диапазонун өзгөртүү

Же датанын өзүңүзчө диапазонун тандаңыз:

...дан: ...га: Кеттик!
1-10 of 92 Билдирүүлөр

жалоба 0 Текшерилди

18:09 Jan 08, 2018

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз: Ош шаарынын мэриясынын жолдор... Көп маалымат » « Аз маалымат

город Ош.пересечение улиц Ферганская, Моминова,Абдыкадырова. ориентир Гор Архив

арыз 0 Текшерилди

17:30 Jan 08, 2018

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз: Сиздерден келген катты... Көп маалымат » « Аз маалымат

анар миллион

Почему нет уличного освещения на улице Ташкентская? 1 Текшерилди

21:44 Jan 06, 2018

На нашей улице Ташкентская вроде бы стоят столбы уличного освещения но свет не горит. Можете срочно исправить? Я еще в декабре писал жалобу... Көп маалымат » « Аз маалымат

Улица Ташкентская, 24.

Приватизация остановки 1 Текшерилди

16:32 Dec 31, 2017

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз: Ош шаарынын аймагында аялдамаларды... Көп маалымат » « Аз маалымат

Район Налоговой

когда будут нормальные дороги? 0 Текшерилди

13:02 Dec 27, 2017

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук каттын негизинде тъмъндъг\чъ билдирет. Ош шаарынын достук 215 кв №10... Көп маалымат » « Аз маалымат

От Резиденции До Городского Род Дома

жөө жүргүнчүлөр үчүн атайын светофор жок 1 Текшерилди

21:53 Dec 20, 2017

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгы Сиздерден келген электрондук каттын негизинде тъмъндъг\чъ билдирет. Ош шаарынын Масалиев пр. менен... Көп маалымат » « Аз маалымат

Монуев Масалиев

Асфальтирование улицы Ленина города Ош 0 Текшерилди

22:05 Dec 08, 2017

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз: Ош шаарынын Ленин кочосу... Көп маалымат » « Аз маалымат

723317, Ошская область, Кара-Суйский район, Кызыл-Кыштакский айыл аймагы, село Андижанское, улица Ленина №778

Тратуарды айланта тосуп дарбаза куруп алган жараан 0 Текшерилди

22:49 Nov 15, 2017

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз: Ош шаарынын Асранкулов кочосундо,суротчулор... Көп маалымат » « Аз маалымат

Ош шаары, Асранкулов кочосу

светофор 0 Текшерилди

08:08 Oct 30, 2017

Ош шаарынын мэриясынын жолдор башкармалыгынын атына келген электрондук катты карап чыгып томонкулорду билдиребиз: Ош шаарынын А.Шакиров жана... Көп маалымат » « Аз маалымат

А Шакиров

1-10 of 92 Билдирүүлөр

Билдирүү чыпкасы

Таштап салуу Категория

Таштап салуу Жайгашкан орду

Таштап салуу Булак

Таштап салуу Мазмуну

...кармап турган билдирүүнү көрсөтүү…

Таштап салуу Аныктык

Таштап салуу Башка талаалар

Бардык билдирүүлөр Орточо билдирүүлөр/күн % Текшерилди
471 0.61 97.45%